Rüyada milli piyango bileti görmek

Erdal K.(21) - Isparta sordu : "rüyada milli piyango bileti görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada milli piyango bileti görmek, külfetsiz kazanılan ziynete, akrabalarla yaşamaya, gelirin temiz olacağına, kazançlı günlere, şana erişileceğine, ticari kazancı yüksek atılımlar yapacağına, istenilen bir başarıya, sevince kavuşmaya, bir kaç gün içinde alınacak mutlu edici havadise, mal varlığına gelecek berekete, bol kazanca işarettir. Bir diğer yoruma göre de düşmanından emin olmaya, sıkıntıya yaşama, mutsuz edici bir sorunla karşılaşılacağına, kötü huylu bir insan eliyle fenalık görmeye, üzüntü verecek sorunla yüzleşileceğine delalet eder. Bir takım rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Görülen rüya sıkıntı sonrasında özlediği başarıya, uzun bir bekleyişin sonunda istediği müjdeye, kaybettikten sonra hayalini kurduğu şana, cefa çekerek ulaştığı itibara işarettir.

"Rüyada milli piyango bileti görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada milli piyango bileti görmek
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. pek çok nokta ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuçta rüya görenin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sorunlara sebep olabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada milli piyango bileti görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.