Rüyada misafir beklemek

Behra S.(43) - İzmir sordu : "Dün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada misafir beklemek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada misafir beklemek, maddi külfeti bulunan birinden kurtulmaya, rızkın kazançlı olmasına, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, mutluluğa, akrabalarla eğlenmeye, hoşgörülü genç insana, mutluluk dolu geleceğe, sağlığa, sıkıntı çekmeden elde edilen mala, aşk hayatının yolunda olduğuna, ettiği yeminini yerine getirmeye işaret eder. Bir diğer yoruma göre de fenalığını saklayan amire, yalancı bir kimseye, saklanansırların açığa döküleceğine, ticari kayba, iş kaynaklı huzursuzluğa işaret eder. Bazı durumlarda da ulemalar şöyle tabir ederler: Bu rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği iyiliğe, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği toplu paraya, umudunu yitirdikten sonra beklediği sevince, sıkıntıyla gözlediği mala işarettir.

"Rüyada misafir beklemek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar konusunda merak ettikleriniz

rüyada misafir beklemek
  • Beynimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Uykuda görülen yüzler yaşantımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken görülen belirsiz durumlardır
  • Uyandıktan on dakika geçince %90ını hatırlamayız.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüya Tabiri yapan bireyin bütün geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Bazı zaman açıkça bazen de üstü kapalı şekilde geleceğe dair haberler görülür.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada misafir beklemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.