Rüyada misafir için hazırlık yapmak

Ismail H.(19) - Antalya sordu : "1 gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada misafir için hazırlık yapmak açıklar mısınız? "

Rüyada misafir için hazırlık yapmak, arzu edilen kuvvet sahibi olmaya, güvenli hissetmeye, işyerinde terfiye, sakin yaşayacağına, sağlığa, sözüne bağlı olunacağına, bonkör kimseye, mutlu olmaya, aydınlık zamanlara, düşkünlükten uzak durmaya, sevinmeye işarettir. Kimi zaman da huzuru yitirmeye, sırların açığa döküleceğine, korktuğu şeyden emin olunacağına, sıkıntıdan sıyrılamamaya, kıymet kaybetmeye işaret eder. Bazı durumlar için de çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu zorlukların ardından elde ettiği servete, umudunu kestikten sonra hak ettiği toplu paraya, sıkıntıyla ulaştığı başarıya, cefa çektikten sonra kavuştuğu ticari kazanca delalet eder.

"Rüyada misafir için hazırlık yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları ile ilgili merak edilenler

rüyada misafir için hazırlık yapmak
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Yaklaşık bir insanın ömrünün tahmini 3te 1ini, farklı bir deyişle tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular pozitif hislerden baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada misafir için hazırlık yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.