Rüyada misafire çorba ikram etmek

Ahmed L.(30) - Sivas sordu : "hayırlı akşamlar, Dün rüya gördüm. rüyada misafire çorba ikram etmek açıklar mısınız? "

Rüyada misafire çorba ikram etmek, şana sahip olmaya, düşkünlükten sıyrılmaya, mal varlığına gelecek bolluğa, mutluluğu bulmaya, faydalı işler gerçekleştireceğine, iyi sağlığını muhafaza etmeye, hayallerin gerçekleşeceğine, verdiği sözü tutmaya, zorluk çekmeden kazanılan mala, sevince kavuşulacağına, alın teriyle kazanılan paraya delalettir. Nadiren de maddi kayba, yalancı kimseye, dara düşmeye, sağlığın yitirileceğine, hoşnutsuz bir vaziyete düşmeye yorulur. Kimi ulemalar dediler ki: Görülen rüya umudunu kestikten sonra gözlediği berekete, sıkıntı sonrasında kazandığı az olan kazancının artacağına, zahmetle birlikte hasret duyduğu mülke, zorlukla birlikte gözlediği şöhrete delalet eder.

"Rüyada misafire çorba ikram etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması hakkında bilmedikleriniz

rüyada misafire çorba ikram etmek
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da dolaylı olarak geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Yaklaşık olarak her gece birkaç saat süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada misafire çorba ikram etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.