Rüyada misafire et ikram etmek

Gül H.(21) - Ankara sordu : "Selamlar, Rüya tabirlerinizi epeydir gün aşırı takip ediyorum. 3 gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada misafire et ikram etmek açıklar mısınız? "

Rüyada misafire et ikram etmek, finansal külfeti bulunan tanıdığından uzaklaşmaya, sevineceğine, getirili yatırım içinde bulunacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, yüksek şansa, kazanılan ganimete, özlemi duyulan bir başarıya, planların hayata geçeceğine, mutluluğa ermeye, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli haber almaya, sorunlardan arınmış bir hayat sürdüreceğine işaret eder. Ender olarak da sevimsiz vaziyete gelmeye, üzüntüden kurtulamamaya, yalancı bir kişiye, kötü bir sorunla yüzleşileceğine, huzurunun kaçacağına delalet eder. Farklı düşünen yorumcular şöyle dediler: Görülen rüya başarısızlıktan sonra kazandığı galibiyete, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği ganimete, uzun süren çabaların sonunda kazandığı itibara, meşakkatle düşlediği daha iyi kazanca delalet eder.

"Rüyada misafire et ikram etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu konusunda merak edilenler

rüyada misafire et ikram etmek
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Uykuda en sık yaşanılan duygulardan biri endişedir. Negatif hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada misafire et ikram etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.