Rüyada misafire hurma ikram etmek

Ümmihan İ.(21) - Kayseri sordu : "Dün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada misafire hurma ikram etmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada misafire hurma ikram etmek, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, hayallerin yerine geleceğine, bonkör yöneticiye, mutlu olmaya, huzurlu bir hayat süreceğine, şana sahip olunacağına, mutluluk dolu geleceğe, hayırlı eşe, duygusal külfeti bulunan dosttan uzak durmaya, yüksek kısmete, alın teriyle kazanılan zenginliğe işaret eder. Başka görüşlere göre de maddi kayba, ticaret alanında zarara, karışık bir olayla yüzleşileceğine, iş kaynaklı üzüntüye, yalancı bir yöneticiye işaret eder. Bazı rüya yorumcuları şöyle derler: Bu sıkıntı çekerek kavuştuğu rahata, uğraşlarının sonunda gözlediği berekete, uzun bir bekleyişin sonunda gözlediği varlığa, mağlubiyetten sonra düşlediği başarıya delalettir.

"Rüyada misafire hurma ikram etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada misafire hurma ikram etmek
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. bir çok değişken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada misafire hurma ikram etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.