Rüyada misafire ikram etmek

Ersin B.(39) - Çanakkale sordu : "rüyada misafire ikram etmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada misafire ikram etmek, sosyal yaşamda feraha, hayali kurulan bir mutluluğa, ilişkisinin iyi gittiğine, verimli işler ile meşgul olacağına, ferahlamaya, sevince ermeye, karlı işler yapacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan paraya, sağlıklı yaşamaya, maddi zorluklardan kurtulmaya, tez zamanda alınacak memnun edici havadis öğrenmeye delalettir. Ayrıca kıymet kaybetmeye, sağlığın bozulacağına, kötülük görmeye, çözümü zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, üzülmeye işarettir. Farklı bir açıdan bakan ulemalar şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak ettiği büyük güce, verdiği uğraşların sonunda özlediği galibiyete, cefa çektikten sonra kazandığı refaha, zorlukla birlikte istediği ferahlığa delalettir.

"Rüyada misafire ikram etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada misafire ikram etmek
  • Yaklaşık olarak gece boyunca bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüyalar mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada misafire ikram etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.