Rüyada misafire kahve ikram etmek

Sariye E.(45) - Antalya sordu : "Bulamadığım hemen hemen bütün rüyalar sitenizde bulunuyor ancak rüyada misafire kahve ikram etmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada misafire kahve ikram etmek, sağlığa, getirili atılım içinde bulunacağına, ferahlamaya, duygusal külfeti olan kişiden kendini kurtarmaya, arzu edilen kuvvet sahibi olmaya, fakirlikten sıyrılmaya, yüksek gelire, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, mutluluğu bulmaya, huzurlu olacağına, kazanılan zenginliğe işarettir. Bunlarla birlikte sıkıntıya yaşantıya, zarar görmeye, düşmanlığını saklayan dosta, kıymet yitirmeye, korkulanın başına gelmesine delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya zorlukla birlikte istediği sevince, verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu beceriye, zahmetle birlikte hasret duyduğu şana, sıkıntı sonrasında kazandığı şana delalettir.

"Rüyada misafire kahve ikram etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada misafire kahve ikram etmek
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Ortalama bir insanın hayatının tahminen üçte birini, diğer bir tabirle tahminen 75 yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen suratlar yaşantımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada misafire kahve ikram etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.