Rüyada misafire karpuz ikram etmek

Salim K.(33) - İstanbul sordu : "rüyada misafire karpuz ikram etmek yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada misafire karpuz ikram etmek, özlemi duyulan bir eşe, taleplerin yerine geleceğine, içten davranan yaşlı kişiye, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, duygusal yükü olan tanıdığı birinden uzak durulacağına, hak edilen kuvvete, duygusal hayatın yolunda olduğuna, sağlığa, dostlarla mutlu olmaya, rahatlığa, verimli işler gerçekleştireceğine işarettir. Ayrıca zorluğa düşmeye, sıkıntıya yaşama, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, saklanansırların meydana döküleceğine, fena huylu bir yabancı eliyle zarar görmeye yorulur. Farklı düşünen ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı daha iyi bir hayata, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği başarıya, umudunu kestikten sonra hak edilen varlığa, sıkıntıyla umduğu şana işaret eder.

"Rüyada misafire karpuz ikram etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamı ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada misafire karpuz ikram etmek
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Aşırı psikolojik problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Ortalama gece boyunca bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada misafire karpuz ikram etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.