Rüyada misafire meyve ikram etmek

Mesut B.(36) - İstanbul sordu : "Üç gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada misafire meyve ikram etmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada misafire meyve ikram etmek, mutlu olmaya, iyi yarınlara, duygusal külfeti bulunan kimseden uzak durmaya, fakirlikten iyi duruma geçmeye, şöhrete ulaşılacağına, sosyal yaşamda mutluluğa, imrenilen güç sahibi olmaya, ticari kazancı yüksek işler içinde bulunacağına, verdiği sözüne bağlı olunacağına, hoşgörülü yaşlı yabancıya, sağlıklı yaşamaya yorulur. Ender olarak da çözümü zor bir sorunla karşılaşılacağına, korkuya başına gelmesine, korktuğundan emin olmaya, yalancı bir yöneticiye, mutsuzluktan kurtulamamaya delalet eder. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya verdiği uğraşların sonunda hak edilen mutluluğa, sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu berekete, sıkıntılarının sonunda beklediği nimete, başarısızlıktan sonra beklediği büyük güce işaret eder.

"Rüyada misafire meyve ikram etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada misafire meyve ikram etmek
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle tabirden rüyayı görenin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel problemlere yol açacak yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumunun yol gösterici olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız simalardır. Hepimiz ömrümüz sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada misafire meyve ikram etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.