Rüyada misafire pasta ikram etmek

Ebru I.(24) - Bursa sordu : "Bana göre internetteki en güvenilir rüya yorumu web sitesi RüyadaNeGörmek.com. İki üç gece önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada misafire pasta ikram etmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada misafire pasta ikram etmek, mutluluğa ermeye, elinden her iş gelen bir kişiye, getirili işler yapacağına, üne ermeye, büyük makama yükseleceğine, uzun ömre, önemli kuvvete ulaşmaya, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, akrabalarla refah içinde geçecek ömre, vefakar eşe, iyi bir başarıya yorulmaktadır. Aynı zamanda yalancı yabancıya, huzuru yitirmeye, fenalığını göstermeyen kimseye, sıkıntılı yaşama, yoksulluğa yorulmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek kavuştuğu güce, zorlukların ardından hasret duyduğu daha çok kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak gözlediği varlığa, uğraşlarının sonunda düşlediği ferahlığa delalettir.

"Rüyada misafire pasta ikram etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada misafire pasta ikram etmek
  • Rüya Yorumları uykuda insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan garip hallerdir
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle sonuçta kişinin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sorunlara yol açabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok parametre konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumları konusunda acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada misafire pasta ikram etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.