Rüyada misafire pilav ikram etmek

Erol Ö.(22) - Kıbrıs sordu : "rüyada misafire pilav ikram etmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada misafire pilav ikram etmek, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, uzun ömre, sevince ermeye, malın verimli olmasına, planların yerine geleceğine, bir kaç gün içinde alınacak iyi değişimlere, becerili bir insana, mutluluğu bulmaya, varlıklı yabancıya, verilen sözün tutulacağına, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine yorulmaktadır. Nadiren de yalancı bir yöneticiye, huzuru kaybetmeye, düşmanlık görülmesine, istenmeyen bir problemle karşılaşılacağına, parasızlığa işaret eder. Bir takım çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zahmet çekerek beklediği rahatlığa, zorlukların ardından özlediği güce, cefa ile birlikte kazandığı şerefe, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu daha çok kazanca yorulur.

"Rüyada misafire pilav ikram etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada misafire pilav ikram etmek
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz illerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz nitelikte olduğu kati suretle hesaba katılmalı, emarelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün tahmini üçte birini, diğer bir deyişle tahmini 75 senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada misafire pilav ikram etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.