Rüyada misafire su ikram etmek

Şahiner C.(25) - Afyonkarahisar sordu : "rüyada misafire su ikram etmek açıklar mısınız? "

Rüyada misafire su ikram etmek, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, zorluk çekmeden elde edilen servete, şöhrete erişileceğine, dostluklarında tatmine, sevince erişileceğine, kazanılan servete, büyük mevkiye çıkılacağına, kısa sürede öğrenilecek iyi havadis öğrenmeye, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, kendisini sevenlerle muhabbete, parasal külfeti olan birinden kurtulmaya yorulmaktadır. Olumsuz anlamda üzülmeye, korkulanın başına gelmesine, ticaret sebebiyle sıkıntıya, sıkıntıya yaşantıya, fenalık görülmesine işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlanarak hayalini kurduğu yüksek mertebeye, kaybettikten sonra hasret duyduğu kazanca, umudunu yitirdikten sonra beklediği ganimete, uğraş vererek hak ettiği hünere işarettir.

"Rüyada misafire su ikram etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması konusunda en çok merak edilenler

rüyada misafire su ikram etmek
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. bir çok değişken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumları yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, tanımadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada misafire su ikram etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.