Rüyada misafire süt ikram etmek

Saygin G.(45) - Konya sordu : "rüyada misafire süt ikram etmek yorumlar mısınız? "

Rüyada misafire süt ikram etmek, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, iyi bir geleceğe, paranın kazançlı olacağına, finansal yükü bulunan tanıdığı birinden kendini kurtarmaya, düşkünlükten feraha çıkmaya, sosyal yaşamda tatmine, üne erişileceğine, zenginliğe, dostlarla refah içinde geçecek ömre, becerikli bir insana, mutlu olmaya yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da art niyetli bir kimseye, sırların meydana dökülmesine, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, fenalığını saklayan insana, maddi probleme yorulmaktadır. Bazen de alimler şöyle dediler: Bu rüya sıkıntılarının sonunda hak ettiği refaha, uğraşarak istediği mutluluğa, meşakkatle gözlediği mutluluğa, uğraşlarının sonunda düşlediği ganimete yorulur.

"Rüyada misafire süt ikram etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri konusunda en çok merak edilenler

rüyada misafire süt ikram etmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.
  • Hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da dolaylı biçimde gelecekte mesajlar görülür.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada misafire süt ikram etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.