Rüyada misafire tatlı ikram etmek

Duruler C.(22) - Diyarbakır sordu : "Aradığım hemen hemen bütün yorumlar web sitenizde bulunuyor ama rüyada misafire tatlı ikram etmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada misafire tatlı ikram etmek, sağlıklı hayata, zenginliğe, şana ulaşmaya, maddi zorluklardan sıyrılmaya, dünyalığa gelecek fazlalığa, beceri sahibi bir insana, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, sevineceğine, yeminin tutulacağına, içten davranan yaşlı kişiye, hayallerin hayata geçeceğine delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da kötülük görmeye, karışık bir problemle karşılaşılacağına, iş kaynaklı geçim zorluğuna, dara düşmeye, sefalete işarettir. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı ferahlığa, uğraşlarının sonunda istediği temiz rızka, sıkıntı çekerek kavuştuğu itibara, zorluklarla mücadele ederek hayalini kurduğu huzura işarettir.

"Rüyada misafire tatlı ikram etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar ile ilgili merak edilenler

rüyada misafire tatlı ikram etmek
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Uykuda görülen simalar yaşamımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada misafire tatlı ikram etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.