Rüyada misafire yemek hazırlamak

Şükrü A.(30) - Kocaeli sordu : "Bir gün önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada misafire yemek hazırlamak açıklar mısınız? "

Rüyada misafire yemek hazırlamak, maddi külfeti olan birinden yakasını kurtarmaya, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, hayırlı çocuğa, bol şansa, güvenli yaşamaya, ilişkisinin iyi olacağına, akrabalarla gülmeye, varlıklı amire, yağmura, güce, beklentilerin gerçekleşeceğine işaret eder. Bir diğer yoruma göre de sıhhatin bozulacağına, huzuru kaybetmeye, üzüntü verecek olayla yüzyüze gelineceğine, yalancı bir düşmana, can sıkıcı hale düşmeye delalettir. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Görülen rüya uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği saygınlığa, meşakkatle birlikte hak edilen az olan kazancının artacağına, sıkıntıyla düşlediği paraya, yenilgiden sonra kazandığı huzura yorulmaktadır.

"Rüyada misafire yemek hazırlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi konusunda en çok merak edilenler

rüyada misafire yemek hazırlamak
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, göstergelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada misafire yemek hazırlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.