Ruyada mısafıre yemek vermek

Seviye R.(25) - Denizli sordu : "Bulamadığım hemen hemen bütün rüyalar web sitenizde bulunuyor fakat ruyada mısafıre yemek vermek yorumlar mısınız? "

Ruyada mısafıre yemek vermek, sıkıntı çekmeden kazanılan rızka, kendisini sevenlerle sohbete, hayırlı işlere, yüksek mevkiye ulaşacağına, maddi yükü olan akrabadan uzaklaşmaya, mutluluğa ermeye, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, gelirin verimli olacağına, şana ermeye, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, düşkünlükten uzak durmaya yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da iyi hali yitirmeye, ticaret nedeniyle huzursuzluğa, saklanansırların meydana çıkmasına, ticaret alanında zarara, mutsuz edici bir durumla yüzleşileceğine delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu sıkıntıları aşarak hasret duyduğu mülke, yenilgiden sonra kazandığı başarıya, umudunu kestikten sonra beklediği şerefe, yenilgiden sonra beklediği başarıya delalettir.

"Ruyada mısafıre yemek vermek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu ile alakalı en çok merak edilenler

ruyada mısafıre yemek vermek
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Tanımadığımız yerlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Ruyada mısafıre yemek vermek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.