Rüyada misafire yemek yedirmek

Birhan Z.(42) - Erzurum sordu : "Dün gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada misafire yemek yedirmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada misafire yemek yedirmek, iyi işler yapacağına, arzuların gerçekleşeceğine, yüksek kısmete, emniyetli kalmaya, hayırlı işler gerçekleştireceğine, devlette mevkiye çıkılacağına, sosyal yaşamda başarıya, ticari getirisi yüksek işler yapacağına, tez zamanda alınacak memnun edici gelişmelere, duygusal yükü bulunan bir kimseden kendini kurtarmaya, sevenleriyle refah içinde geçecek ömre yorulur. Ender olarak da hilekar yöneticiye, sıhhatin bozulacağına, mutsuz edici bir olayla yüzyüze gelineceğine, sırların ortaya çıkacağına, ticaret alanında sorunlara delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya yorumcuları şöyle derler: Bu cefa çektikten sonra ulaştığı başarıya, zorlukları aşarak kavuştuğu varlığa, zorlukların ardından kazandığı refaha, kaybettikten sonra gözlediği yüksek mertebeye delalet eder.

"Rüyada misafire yemek yedirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada misafire yemek yedirmek
  • Beynimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen yüzler hayatımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. pek çok parametre üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının tahmini üçte birini, başka bir deyişle tahminen 75 senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının güçlü olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada misafire yemek yedirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.