Rüyada mit olmak

Gönül I.(39) - İstanbul sordu : "Bana göre rakipleri arasında en geniş rüya sitesi sizinki. rüyada mit olmak yorumlar mısınız? "

Rüyada mit olmak, varlıklı adama, aşk hayatında muvaffakiyete, kazancın hayırlı olacağına, iyi işler yapacağına, emniyetli yaşamaya, sözlerin tutulacağına, rahatlığa, ticari kazancı yüksek işler içinde bulunacağına, yararlı işler yapacağına, salih evlada, sevince ermeye işarettir. Kimi zaman da iyi hali kaybetmeye, sıkıntıya yaşama, üzüntü duymaya, kötü niyetli bir kimseye, değer kaybetmeye delalettir. Bazı durumlar için de çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda düşlediği toplu mala, çektiği zorlukların sonunda beklediği zenginliğe, zahmetle birlikte gözlediği toplu kazanca, sıkıntıya düşerek umduğu şerefe delalettir.

"Rüyada mit olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada mit olmak
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Yaklaşık her gece iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda görülen garip hallerdir
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada mit olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.