Rüyada mont kaban giymek

Abdülbasit Z.(47) - Diyarbakır sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada mont kaban giymek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada mont kaban giymek, malın hayırlı olacağına, bonkör kadına, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, verilen sözün yerine getirileceğine, güler yüzlü genç akrabaya, huzur bulmaya, zahmetsiz kazanılan ziynete, servete, ikili ilişkilerde tatmine, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, duygusal yükü olan yabancıdan yakasını kurtarmaya yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de yalancı yabancıya, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, kötü niyetli bir tanıdık eliyle fenalık görmeye, üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına, zarar görmeye delalet eder. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar dediler ki: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra ulaştığı daha sağlıklı bir hayata, meşakkatle hasret duyduğu başarıya, meşakkatle istediği kazanca, sıkıntı sonrasında hak edilen feraha delalettir.

"Rüyada mont kaban giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada mont kaban giymek
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, kültürler vb. pek çok parametre ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler yaşarlar.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada mont kaban giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.