Rüyada mor ceket giymek

Ali S.(45) - Mersin sordu : "Merhabalar. rüyada mor ceket giymek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada mor ceket giymek, ulaşılan güce, üne erişmeye, birikmiş mala, büyük mertebeye gelineceğine, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, refah dolu zamanlara, bir kaç gün içinde öğrenilecek iyi havadise, beceri sahibi bir insana, mutluluğa kavuşmaya, eli açık insana işaret eder. Başka görüşlere göre de saklanansırların meydana çıkacağına, korktuğundan emin olunacağına, zora düşmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, huzuru yitirmeye delalettir. Bazı rüya yorumcuları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra umduğu itibara, cefa çekerek ümit ettiği ticari kazanca, başarısızlıktan sonra umduğu itibara, verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği beceriye delalet eder.

"Rüyada mor ceket giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada mor ceket giymek
  • Rüya tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Uykuda görülen simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle yorumdan rüyayı görenin hangi derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sorunlara sebep olacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabirinin mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, emarelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada mor ceket giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.