Rüyada mor kese görmek

Suzi F.(34) - İzmir sordu : "Tabirlerinizi birkaç yıldır yakından inceliyorum. Gördüğüm nerdeyse tüm yorumlar web sitenizde yer buluyor ancak rüyada mor kese görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada mor kese görmek, sıkıntı çekmeden kazanılan mülke, malın temiz olmasına, refaha kavuşmaya, kazançlı yatırım gerçekleştireceğine, yüksek kısmete, imrenilen bir geleceğe, gönül ilişkilerinde feraha, duygusal hayatın yolunda olduğuna, kısa zamanda duyulacak hayırlı haber duymaya, mutlu geleceğe, maddi yükü olan kimseden uzak durulacağına yorulur. Bunlarla birlikte hilekar bir kimseye, saklanansırların meydana çıkmasına, huzurunun kaçacağına, kötü huylu yabancı eliyle fenalık görmeye, ticaret nedeniyle sıkıntıya işarettir. Kimi tabirciler şöyle tabir ederler: Bu uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu temiz kazanca, başarısızlıktan sonra hak edilen sevince, uğraşarak elde ettiği servete, zorlukla birlikte kavuştuğu sevince yorulmaktadır.

"Rüyada mor kese görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada mor kese görmek
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Negatif hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada mor kese görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.