Rüyada müdürü ile konuşmak

Adem U.(47) - Osmaniye sordu : "Bence yazılmış en derin rüya yorumu internet sitesi sizinki. rüyada müdürü ile konuşmak yorumlar mısınız? "

Rüyada müdürü ile konuşmak, tertemiz nimete, gelirin bereketli olmasına, mutluluğu bulmaya, yeminin yerine getirileceğine, fakirlikten sıyrılmaya, sevecen genç kişiye, büyük güce ulaşmaya, kazançlı yatırım içinde bulunacağına, hayırlı işlere, yüksek talihe, becerikli bir kişiye yorulmaktadır. Ender olarak da saklanansırların ortaya dökülmesine, sıkıntı verici bir sorunla yüzyüze gelineceğine, iş sebebiyle geçim zorluğuna, sıkıntıya yaşama, hilekar kimseye işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra beklediği beceriye, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği paraya, zahmetle kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, bir kişiden yardım isteyerek gözlediği kazanca işarettir.

"Rüyada müdürü ile konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumları ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada müdürü ile konuşmak
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabircisinin altıncı hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka sonuçta rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sıkıntılara yol açacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada müdürü ile konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.