Ruyada muhabbet kusu gormek mek

Maviş Ş.(45) - Gaziantep sordu : "ruyada muhabbet kusu gormek mek yorumlar mısınız? "

Ruyada muhabbet kusu gormek mek, eli açık akrabaya, planların hayata geçeceğine, mutluluğa, zahmetsiz elde edilen paraya, manevi yükü bulunan arkadaştan uzaklaşılacağına, alın teriyle elde edilen zenginliğe, sakin bir hayat süreceğine, fakirlikten sıyrılmaya, istenilen bir ilişkiye, getirili atılım gerçekleştireceğine, yüksek makama ulaşacağına delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da düşmanlık görmeye, sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine, sağlığın kötüleşeceğine, ticaret sebebiyle üzüntüye, karışık bir olayla yüzyüze gelineceğine yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu zamanla ümit ettiği ferahlığa, yenilgiden sonra hak edilen refaha, sıkıntıyla ümit ettiği toplu paraya, zorlukla birlikte hasret duyduğu temiz kazanca yorulur.

"Ruyada muhabbet kusu gormek mek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri konusunda merak ettikleriniz

ruyada muhabbet kusu gormek mek
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok nokta konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Ruyada muhabbet kusu gormek mek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.