Rüyada Muhammed görmek

Barış T.(31) - Ankara sordu : "rüyada Muhammed görmek açıklar mısınız? "

Rüyada Muhammed görmek, şöhrete sahip olunacağına, bir kaç gün içinde alınacak mutlu edici haber almaya, huzura, hünerli bir kimseye, verdiği sözünü tutacağına, gelirin verimli olmasına, isteklerin gerçekleşeceğine, salih dosta, sevince ermeye, bereketli geleceğe, kazançlı atılım içinde bulunacağına yorulur. Bazen de maddi zorluğa, üzücü bir olayla yüzleşileceğine, çözümü zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, korkuya olmasına, sıhhatin yitirileceğine işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra gözlediği saygınlığa, yenilgiden sonra hasret duyduğu şöhrete , zorlukların ardından kazandığı beceriye, cefa çekerek özlediği güce yorulmaktadır.

"Rüyada Muhammed görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri ile alakalı merak edilenler

rüyada Muhammed görmek
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahmini üçte birini, başka bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada Muhammed görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.