Rüyada Muhammed ismini görmek

Yurdan M.(45) - Kocaeli sordu : "rüyada Muhammed ismini görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada Muhammed ismini görmek, alın teriyle kazanılan mala, iyi uğraşlara gireceğine, yüksek ticari kazançlara, mal varlığına gelecek berekete, fakirlikten uzak durmaya, güvenli kalmaya, yüksek kısmete, paranın verimli olmasına, mutluluğu bulmaya, ilişkisinin iyi gittiğine, mutluluk dolu zamanlara yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de fukaralığa, fenalığını gizleyen kimseye, can sıkıcı bir hale düşmeye, korkuya gerçekleşmesine, kötü huylu bir akraba tarafından zarar görmeye yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek elde ettiği mevkiye, meşakkatle birlikte hasret duyduğu refaha, zorlukların ardından hak ettiği güce, zorlukların sonrasında kavuştuğu daha çok kazanca delalet eder.

"Rüyada Muhammed ismini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi ile ilgili bilinmeyenler

rüyada Muhammed ismini görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Tahminen bir bireyin yaşamının tahmini 3te 1ini, farklı bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Denek hayvanları üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada Muhammed ismini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.