Rüyada Muhammet ismini koymak

Cavit Ü.(36) - Kütahya sordu : "Merhabalar; rüyada Muhammet ismini koymak yorumlar mısınız? "

Rüyada Muhammet ismini koymak, verdiği sözüne sadık olacağına, bereketli günlere, gıpta ile bakılan kuvvet sahibi olmaya, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, eli açık amire, ikili ilişkilerde muvaffakiyete, şöhrete ulaşılacağına, paranın bereketli olmasına, ticari getirisi yüksek atılımlar yapacağına, kısa sürede alınacak müjdeli gelişmelere, bol kazanca işarettir. Olumsuz yorum olarak değer yitirmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, anlayışsız bir yöneticiye, çözümü zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, zora düşmeye yorulur. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntılarının sonunda hak edilen ferahlığa, hatalarının ardından elde ettiği zenginliğe, zorluklarla mücadele ederek hasret duyduğu başarıya, uzun süren çabaların sonunda gözlediği rahatlığa işaret eder.

"Rüyada Muhammet ismini koymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi ile alakalı merak edilenler

rüyada Muhammet ismini koymak
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada Muhammet ismini koymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.