Rüyada namaz kılarken bozmak

Tarhun B.(25) - Şanlıurfa sordu : "Hayırlı günler, Aradığım nerdeyse tüm yorumlar web sitenizde var ancak rüyada namaz kılarken bozmak açıklar mısınız? "

Rüyada namaz kılarken bozmak, düşkünlükten kurtulmaya, mutluluğu bulmaya, manevi yükü olan kişiden uzaklaşılacağına, paraya gelecek fazlalığa, sözüne sadık kalacağına, gelirin kazançlı olmasına, karlı iş içinde bulunacağına, aydınlık zamanlara, sağlıklı yaşamaya, şana ulaşmaya, sevince erişileceğine yorulmaktadır. Ayrıca sıkıntı verici bir durumla yüzleşileceğine, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, korkuya olmasına, sırların ortaya çıkmasına, üzülmeye işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan yorumcular şöyle dediler ki: Görülen rüya başarısızlıktan sonra kavuştuğu kazanca, bir kişiden yardım isteyerek özlediği daha sağlıklı bir hayata, uğraşarak kavuştuğu iyi bir geleceğe, meşakkatle birlikte gözlediği mülke işarettir.

"Rüyada namaz kılarken bozmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar hakkında en çok merak edilenler

rüyada namaz kılarken bozmak
  • Uyandıktan on dk. geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Ortalama olarak bir gecede bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle sonuç olarak rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel problemlere yol açabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada namaz kılarken bozmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.