Rüyada namaz kılarken namazı bozmak

Erkan U.(39) - Ankara sordu : "rüyada namaz kılarken namazı bozmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada namaz kılarken namazı bozmak, sevince erişileceğine, sıcakkanlı orta yaşlı kimseye, işyerinde terfiye, maddi zorluklardan uzak durmaya, beklentilerin yerine geleceğine, gıpta ile bakılan güce, varlıklı adama, emniyetli olmaya, kısa zamanda duyulacak hayırlı gelişmelere, hayırlı arkadaşa, üne ulaşılacağına işaret eder. Olumsuz anlamda kötülükten emin olmaya, maddi zorluğa, hilekar bir yöneticiye, fenalığını gizleyen amire, sıkıntılı yaşama yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Bu rüya meşakkatle umduğu haysiyete, uğraşlarının sonunda ulaştığı servete, zorlukla ümit ettiği zafere, sıkıntılarının sonunda hak ettiği ferahlığa delalettir.

"Rüyada namaz kılarken namazı bozmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada namaz kılarken namazı bozmak
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin bütün eski yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Ortalama bir bireyin ömrünün tahmini üçte birini, başka bir deyişle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada namaz kılarken namazı bozmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.