Rüyada namaz kılmak ve bozmak

Hülya İ.(42) - Hatay sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün yorumlar sitenizde bulunuyor ancak rüyada namaz kılmak ve bozmak açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada namaz kılmak ve bozmak, dingin kalacağına, ilişkisinin iyi olacağına, uzun ömre, paranın hayırlı olmasına, yüksek kısmete, düşkünlükten feraha çıkmaya, iyi bir başarıya, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici gelişmelere, finansal yükü bulunan tanıdıktan kendini kurtarmaya, kazançlı zamanlara, güvende yaşamaya işarettir. Nadiren de iş sebebiyle üzüntüye, can sıkıcı vaziyete gelmeye, muhtaç duruma düşmeye, korkuya gerçekleşmesine, fena niyetli yönetici eliyle fenalık görmeye işaret eder. Kimi zaman da tabirciler derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukla ulaştığı başarıya, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı yüksek mertebeye, zorlukların ardından kavuştuğu daha iyi bir hayata, kaybettikten sonra ümit ettiği onura yorulmaktadır.

"Rüyada namaz kılmak ve bozmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada namaz kılmak ve bozmak
  • Yaklaşık bir insanın yaşamının yaklaşık üçte birini, farklı bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri endişedir. Olumsuz hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya tabiri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada namaz kılmak ve bozmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.