Rüyada namaz vaktini geçirmek

Mari U.(27) - Bolu sordu : "Paylaştıklarınızı epeydir gün aşırı inceledim. rüyada namaz vaktini geçirmek açıklar mısınız? "

Rüyada namaz vaktini geçirmek, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici gelişmelere, huzura ermeye, salih evlada, beceri sahibi bir insana, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya, külfetsiz kazanılan rızka, yüksek ticari kazançlara, güvende hissetmeye, karlı iş yapacağına, iyi şansa, ettiği yeminini yerine getirmeye yorulur. Bir diğer yoruma göre de fenalığını göstermeyen yöneticiye, sevimsiz bir vaziyete düşmeye, sıkıntıdan sıyrılamamaya, korkuya olmasına, ticaret alanında sorunlara yorulur. Bir takım yorumcular şöyle derler ki: Bu umudunu yitirdikten sonra ümit ettiği rahatlığa, hatalarının ardından gözlediği kazanca, zamanla hak ettiği ticari kazanca, umudunu yitirdikten sonra hak edilen zenginliğe yorulmaktadır.

"Rüyada namaz vaktini geçirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada namaz vaktini geçirmek
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka tabirden rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sorunlara neden olabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan tuhaf hallerdir
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada namaz vaktini geçirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.