Rüyada namaza hazırlanmak

Yılmaz T.(41) - Kahramanmaraş sordu : "İyi akşamlar. rüyada namaza hazırlanmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada namaza hazırlanmak, temiz zenginliğe, güler yüzlü orta yaşlı akrabaya, zenginliğe, kısa zamanda duyulacak sevindirici havadis öğrenmeye, becerikli bir kişiye, fakirlikten kurtulmaya, faydalı işler yapacağına, merhametli dosta, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, bonkör yabancıya yorulmaktadır. Nadiren de hoşnutsuz bir hale gelmeye, huzuru yitirmeye, ticaret alanında problemlere, sefalete, mutsuzluktan kurtulamamaya yorulmaktadır. Kimi zaman da yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu servete, sıkıntıya düşerek gözlediği saygınlığa, zorluklarla mücadele ederek gözlediği iyiliğe, zorlukla birlikte beklediği haysiyete işaret eder.

"Rüyada namaza hazırlanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada namaza hazırlanmak
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşantımız sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Denek hayvanları üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Uyandıktan on dk. sonra %90ını hatırlamayız.

Yasal Uyarı: "Rüyada namaza hazırlanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.