Rüyada namaza ters durmak

Şehriban T.(21) - Hollanda sordu : "rüyada namaza ters durmak yorumlar mısınız? "

Rüyada namaza ters durmak, yüksek mevkiye çıkılacağına, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, şöhrete kavuşmaya, gönül ilişkilerinde tatmine, problemlerden arınmış kalacağına, emniyette olmaya, sevince, rahatlığa, getirili yatırım yapacağına, tez zamanda alınacak sevindirici haber duymaya, imrenilen bir eşe işarettir. Aynı zamanda düşmanından emin olunacağına, sevimsiz bir hale düşmeye, huzuru yitirmeye, kötü niyetli kimse eliyle fenalık görmeye, iş sebebiyle geçim zorluğuna işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya verdiği uğraşların sonunda istediği toplu kazanca, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu toplu paraya, ümitsizlikten sonra kavuştuğu ticari kazanca, sıkıntıları aşarak beklediği mutluluğa işaret eder.

"Rüyada namaza ters durmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada namaza ters durmak
  • Ortalama gece boyunca iki saate yakın rüya görülür.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabirlerinin rehber olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada namaza ters durmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.