Rüyada namazı beklemek

Uluç P.(43) - Adana sordu : "rüyada namazı beklemek açıklar mısınız? "

Rüyada namazı beklemek, sorunlardan uzak yaşayacağına, parasal külfeti olan akrabadan yakasını kurtarmaya, tez zamanda öğrenilecek hayırlı haber duymaya, dostlarıyla muhabbete, sevince, iyi sağlığını muhafaza etmeye, mülke gelecek artışa, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, bol kazanca, kazancın bereketli olmasına, aşk hayatının iyi olacağına işarettir. Bunlarla birlikte sıkıntıdan sıyrılamamaya, üzülmeye, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, sıkıntılı yaşama, ticaret alanında kayba işarettir. Bazen de alimler şöyle derler ki: Bu rüya sıkıntı sonrasında kavuştuğu temiz rızka, zorluklara göğüs gererek özlediği daha iyi kazanca, kaybettikten sonra kazandığı daha çok kazanca, mağlubiyetten sonra istediği paraya yorulur.

"Rüyada namazı beklemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada namazı beklemek
  • Tabirlerin mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, ipuçlarına bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya denilen olgu, uyurken görülen belirsiz durumlardır
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Uyandıktan on dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüyalar yorumları yapılırken acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada namazı beklemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.