Rüyada namazı kıbleye ters kılmak

Salih H.(40) - Sinop sordu : "Yazdıklarınızı epeydir dikkatle takip ediyorum. rüyada namazı kıbleye ters kılmak yorumlar mısınız? "

Rüyada namazı kıbleye ters kılmak, merhametli eşe, yüksek mevkiye gelineceğine, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, ilişkisinin iyi gittiğine, faydalı işlere, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya, mutluluğa kavuşmaya, güzel gelire, birikmiş zenginliğe, kazançlı yatırımlar gerçekleştireceğine, mutlu yarınlara işarettir. Nadiren de hilekar düşmana, fena huylu bir kişi tarafından fenalık görmeye, kötülükten emin olunacağına, üzüntüden kurtulamamaya, düşmanlık görmeye işaret eder. Bazı durumlarda da alimler şöyle derler ki: Bu rüya sıkıntıyla kavuştuğu huzura, umudunu yitirdikten sonra kazandığı huzura, uğraş vererek ümit ettiği az olan kazancının artacağına, umudunu kestikten sonra kavuştuğu beceriye işaret eder.

"Rüyada namazı kıbleye ters kılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı hakkında bilinmeyenler

rüyada namazı kıbleye ters kılmak
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz hayatımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin bütün eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada namazı kıbleye ters kılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.