Rüyada nar satın almak

Nejat C.(37) - Sivas sordu : "rüyada nar satın almak yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada nar satın almak, gelirin hayırlı olacağına, zahmetsiz elde edilen servete, planların yerine geleceğine, büyük güç sahibi olmaya, zenginliğe, paraya gelecek berekete, istenilen bir ilişkiye, bir kaç hafta içinde duyulacak iyi haber duymaya, ticari getirisi yüksek atılımlar içinde bulunacağına, bol kısmete, şöhrete ulaşılacağına yorulmaktadır. Kimi zaman da düşmanlığını göstermeyen yabancıya, sıkıntıya düşmeye, sevimsiz bir hale düşmeye, kederden kurtulamamaya, ticaret nedeniyle huzursuzluğa işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar derler ki: Bu rüya bir kişiden yardım isteyerek ümit ettiği haysiyete, umudunu kestikten sonra beklediği kazanca, meşakkatle birlikte hak edilen refaha, uğraşlarının sonunda hak edilen beceriye yorulmaktadır.

"Rüyada nar satın almak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada nar satın almak
  • Rüya tabircisinin hissiyatının güçlü olması gerekir.
  • Tabirlerin mesaj verici olduğu kati suretle değerlendirilmeli, işaretlere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Kimi zaman açıkça bazen de üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşantımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada nar satın almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.