Rüyada nar suyu

Ömer B.(19) - Karabük sordu : "Merhaba; İki gün önce rüya gördüm. rüyada nar suyu açıklayabilir misiniz? "

Rüyada nar suyu, beklentilerin gerçekleşeceğine, yakında alınacak mutlu edici habere, işte mevkiye ulaşılacağına, paranın temiz olacağına, salih çocuğa, getirili girişim yapacağına, huzura, şöhrete ermeye, sorunlardan uzak yaşayacağına, alın teriyle kazanılan ziynete, kolay elde edilen ganimete yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da kıymet düşmesine, üzücü bir olayla karşılaşılacağına, yalancı bir akrabaya, ticaret alanında başarısızlığa, hoşgörüsüz bir kimseye delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya yardım alarak hayalini kurduğu nimete, zorlanarak beklediği mala, sıkıntılarının sonunda ulaştığı toplu mala, sıkıntı sonrasında beklediği zafere yorulur.

"Rüyada nar suyu" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar hakkında merak ettikleriniz

rüyada nar suyu
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Yaklaşık olarak gece boyunca iki saate yakın rüya görülür.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka sonuç olarak rüya görenin nasıl etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere sebep olacak tabirlerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada nar suyu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.