Rüyada necati isimli birini görmek

Gül R.(33) - İstanbul sordu : "Dün gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada necati isimli birini görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada necati isimli birini görmek, emniyette olmaya, ikili ilişkilerde başarıya, şana ermeye, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, fakirlikten feraha çıkmaya, aydınlık yarınlara, huzurlu olmaya, alın teriyle elde edilen zenginliğe, görgülü yaşlı adama, sağlıklı bir ömre, paranın hayırlı olmasına işarettir. Nadiren de düşmanlık görülmesine, sıhhatin bozulacağına, kötülükten emin olmaya, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, mutsuz edici bir durumla yüzyüze gelineceğine delalet eder. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Bu cefa çektikten sonra hak edilen galibiyete, yenilgiden sonra beklediği mevkiye, umudunu yitirdikten sonra beklediği beceriye, sıkıntıyla gözlediği nimete işarettir.

"Rüyada necati isimli birini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada necati isimli birini görmek
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Negatif duygular pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Rüya yorumlayan, kati suretle sonuçta rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sorunlara yol açacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Ortalama bir bireyin yaşamının ortalama 3te 1ini, farklı bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Aşırı psikolojik problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada necati isimli birini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.