Rüyada nikahına geç kalmak

Janberd H.(30) - Sinop sordu : "rüyada nikahına geç kalmak açıklar mısınız? "

Rüyada nikahına geç kalmak, becerili bir insana, aydınlık geleceğe, hayallerin yerine geleceğine, bol berekete, kazancın hayırlı olmasına, varlıklı kimseye, gelire gelecek bolluğa, fakirlikten kurtulmaya, huzurlu olmaya, yüksek talihe, imrenilen güce işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da korkulanın başına gelmesine, parasızlığa, düşmanlıktan emin olunacağına, zora düşmeye, düşmanlığını gizleyen insana yorulur. Kimi zaman da rüya yorumcuları derler ki: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek istediği itibarlı mertebeye, uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu şöhrete , zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği rahatlığa, sıkıntı çekerek kazandığı daha sağlıklı bir hayata işaret eder.

"Rüyada nikahına geç kalmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri hakkında merak edilenler

rüyada nikahına geç kalmak
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, örfler, kültürler vb. pek çok değişken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Yaklaşık bir insan yaşamının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir tabirle tahminen 75 yıllık bir hayatın yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının güçlü olması şarttır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada nikahına geç kalmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.