Rüyada nikahına hazırlanmak

Dursun U.(43) - Hatay sordu : "Selamın aleyküm. Üç dört gece önce bir rüya gördüm. rüyada nikahına hazırlanmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada nikahına hazırlanmak, işte mertebeye yükseleceğine, huzurlu olacağına, mutluluğa, huzura, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, yağmura, salih çocuğa, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, iyi uğraşlara, sağlıklı yaşamaya, toplum yaşamında muvaffakiyete işaret eder. Başka görüşlere göre de iş kaynaklı geçim zorluğuna, sefalete, huzuru kaybetmeye, zulüm görmeye, düşmanından emin olunacağına delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntı çekerek hak ettiği rahatlığa, sıkıntıyla beklediği varlığa, kaybettikten sonra hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına, zorlanarak gözlediği nimete delalet eder.

"Rüyada nikahına hazırlanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada nikahına hazırlanmak
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok parametre üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya yorumunun mesaj verici olduğu mutlaka hatırlanmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada nikahına hazırlanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.