Rüyada nişan bozmak ne demek

Cemil P.(22) - Azerbaycan sordu : "Yazdıklarınızı birkaç zamandır dikkatle okuyorum. rüyada nişan bozmak ne demek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada nişan bozmak ne demek, salih çocuğa, büyük makama çıkacağına, mülke gelecek berekete, mutlu olmaya, planların gerçekleşeceğine, önemli güce, kendisini sevenlerle yaşamaya, eli açık akrabaya, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici gelişmelere, duygusal hayatın iyi gittiğine, ikili ilişkilerde başarıya delalettir. Ayrıca sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, ticari sıkıntıya, kaprisli bir akrabaya, sıkıntıya düşmeye, sefalete yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle derler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların sonunda istediği güce, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği rahata, sıkıntı sonrasında kavuştuğu ferahlığa, uzun bir bekleyişin sonunda istediği ticari kazanca delalet eder.

"Rüyada nişan bozmak ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizleri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada nişan bozmak ne demek
  • Kobay hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün tahminen 3te 1ini, başka bir yorumla tahminen yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle sonuç olarak rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada nişan bozmak ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.