Rüyada nişanlısıyla kavga ettiğini görmek

Çiler N.(41) - İtalya sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün yorumlar burada bulunabiliyor fakat rüyada nişanlısıyla kavga ettiğini görmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada nişanlısıyla kavga ettiğini görmek, ferahlamaya, hünerli bir kimseye, verilen sözün yerine getirileceğine, beklentilerin yerine geleceğine, güzel uğraşlara, düşkünlükten uzak durmaya, iyi bir eşe, sıkıntı çekmeden kazanılan ziynete, mutluluğu bulmaya, önemli kuvvete ulaşmaya, maddi yükü olan tanıdığı birinden kurtulmaya delalet eder. Bir diğer yoruma göre de sıkıntıya hayata, yalancı kimseye, sevimsiz duruma gelmeye, mutsuz edici bir sorunla yüzyüze gelineceğine, korktuğu şeyden emin olunacağına işaret eder. Kimi zaman da yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği ganimete, zorlukları aşarak ulaştığı iyiliğe, zahmetle ümit ettiği daha iyi kazanca, bir kişiden yardım isteyerek hasret duyduğu galibiyete işarettir.

Gördüğünüz düşlerin tabiri konusunda bilinmeyenler

rüyada nişanlısıyla kavga ettiğini görmek
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Ortalama olarak her gece bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada nişanlısıyla kavga ettiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.