Rüyada not kağıdı görmek

Gülpınar K.(22) - Adana sordu : "rüyada not kağıdı görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada not kağıdı görmek, ferahlığa, üne ulaşmaya, yüksek şansa, cömert kadına, paranın kazançlı olmasına, sevince kavuşmaya, hoşgörülü genç adama, maddi zorluklardan uzak durmaya, sorunlardan uzak yaşayacağına, uzun ömre, büyük mevkiye gelineceğine delalettir. Ender olarak da kötülükten emin olunacağına, huzuru yitirmeye, sefalete, kötü huylu bir akraba eliyle zarar görmeye, fenalığını saklayan düşmana işarettir. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Bu rüya zorlukları aşarak beklediği başarıya, cefa ile birlikte hak ettiği hünere, zorlukla istediği zenginliğe, zahmet çekerek hak ettiği temiz rızka işarettir.

"Rüyada not kağıdı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması hakkında bilmedikleriniz

rüyada not kağıdı görmek
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan tuhaf hallerdir
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına göre gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada not kağıdı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.