Rüyada nüfus cüzdanı aramak

Durali M.(40) - Adana sordu : "İyi günler; rüyada nüfus cüzdanı aramak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada nüfus cüzdanı aramak, gönül ilişkisinin iyi olacağına, vefalı evlada, külfetsiz elde edilen ganimete, feraha, işte mertebeye gelineceğine, iyi bir ilişkiye, emniyetli yaşamaya, içten davranan orta yaşlı adama, sakin olacağına, iyi talihe, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine yorulur. Aynı zamanda mutsuz edici bir durumla yüzleşileceğine, korktuğundan emin olunacağına, korkuya olmasına, kötü huylu tanıdık tarafından zarar görmeye, ticaret alanında başarısızlığa yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu rüya sıkıntı sonrasında gözlediği haysiyete, uzun bir bekleyişin sonunda hayalini kurduğu kazanca, sıkıntılarının sonunda kazandığı başarıya, zorluklarla mücadele ederek gözlediği iyi bir geleceğe delalet eder.

"Rüyada nüfus cüzdanı aramak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri hakkında en sık sorulanlar

rüyada nüfus cüzdanı aramak
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüyalarda bir iç ses vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya tabiri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, ipuçlarına dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada nüfus cüzdanı aramak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.