Ruyada nufus kagidi gormek

İzzet M.(24) - Almanya sordu : "ruyada nufus kagidi gormek açıklayabilir misiniz? "

Ruyada nufus kagidi gormek, zengin adama, dostluklarında mutluluğa, aşk hayatının yolunda olduğuna, şöhrete ulaşmaya, sağlıklı yaşamaya, kolay kazanılan mala, paraya gelecek bolluğa, yetenekli bir kişiye, istenilen bir kazanca, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, dingin bir hayat sürdüreceğine işaret eder. Bir diğer yoruma göre de üzülmeye, kötü niyetli yönetici tarafından fenalık görmeye, korkulanın olmasına, zorluğa düşmeye, yalancı bir yabancıya işarettir. Bazı çağdaş ulemalar şöyle derler: Bu rüya kaybettikten sonra hasret duyduğu berekete, zahmetle birlikte hayalini kurduğu haysiyete, bir kişiden yardım isteyerek istediği ferahlığa, yardım alarak elde ettiği temiz rızka delalet eder.

"Ruyada nufus kagidi gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları ile ilgili bilmedikleriniz

ruyada nufus kagidi gormek
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Tahminen bir bireyin hayatının tahmini 3te 1ini, diğer bir yorumla tahmini 75 yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Ruyada nufus kagidi gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.