Ruyada nufus kagidi

Serdar G.(44) - Konya sordu : "ruyada nufus kagidi açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Ruyada nufus kagidi, isteklerin gerçekleşeceğine, güvenli kalmaya, ferahlamaya, büyük makama ulaşılacağına, ticari kazancı yüksek işler yapacağına, güzel talihe, özlemi duyulan bir kazanca, üne sahip olmaya, istenilen kuvvete ulaşmaya, maddi külfeti olan kimseden uzaklaşmaya, cömert akrabaya işarettir. Bir diğer yoruma göre de fenalık görmeye, parasal zarara, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, düşmanlığını saklayan düşmana, zora düşmeye işaret eder. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmet çekerek özlediği başarıya, uğraş vererek ümit ettiği ferahlığa, sıkıntılara göğüs gererek özlediği sevince, umudunu kestikten sonra istediği şana yorulmaktadır.

"Ruyada nufus kagidi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumu ile alakalı bilinmeyenler

ruyada nufus kagidi
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Bilmediğimiz illerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Ruyada nufus kagidi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.