Rüyada nüfus memuru görmek

Fıruzan S.(41) - Kocaeli sordu : "rüyada nüfus memuru görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada nüfus memuru görmek, işte makama çıkacağına, imrenilen güç sahibi olmaya, yetenekli bir insana, manevi yükü olan bir kimseden uzaklaşılacağına, hayali kurulan bir birlikteliğe, zengin tanıdığa, servete, huzurlu kalacağına, yeminin yerine getirileceğine, şana erişmeye, faydalı uğraşlar yapacağına delalettir. Olumsuz yorum olarak çözümü zor bir problemle yüzleşileceğine, zorluğa düşmeye, yalancı bir tanıdığa, korkulanın gerçekleşmesine, kederden kurtulamamaya işaret eder. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle dediler: Bu uzun bir bekleyişin sonunda özlediği toplu mala, zorluklarla mücadele ederek gözlediği rahata, zorluklara göğüs gererek ulaştığı zenginliğe, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu paraya işarettir.

"Rüyada nüfus memuru görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada nüfus memuru görmek
  • Rüya Tabiri yapan bireyin bütün geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya tabircisinin altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Beynimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşamımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşamımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri tasadır. Negatif hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Bazı zaman net olarak bazen de dolaylı biçimde geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok değişken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada nüfus memuru görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.