Rüyada nur ismi görmek

Ali Ü.(25) - Ankara sordu : "İyi sabahlar, rüyada nur ismi görmek açıklar mısınız? "

Rüyada nur ismi görmek, arkadaşlarıyla gülmeye, yetenek sahibi bir kişiye, ikili ilişkilerde tatmine, helal ganimete, memuriyette mertebeye geleceğine, şöhrete kavuşulacağına, verilen sözün tutulacağına, rahatlığa, mutluluk dolu yarınlara, iyi şansa, vefakar evlada işaret eder. Başka görüşlere göre de cahil bir tanıdığa, huzuru kaybetmeye, üzüntü duymaya, fakirliğe, hilekar bir insana yorulmaktadır. Kimi yorumcular şöyle derler: Bu rüya cefa çektikten sonra istediği ferahlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği temiz kazanca, cefa çektikten sonra elde ettiği iyiliğe, uzun bir bekleyişin sonunda beklediği mevkiye delalettir.

"Rüyada nur ismi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda merak ettikleriniz

rüyada nur ismi görmek
  • Rüya tabirleri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün tahminen üçte birini, diğer bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Yaklaşık bir gecede iki saate yakın rüya görülür.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada nur ismi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.