Rüyada nur yüzlü adam görmek

Ayhan G.(26) - Diyarbakır sordu : "rüyada nur yüzlü adam görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada nur yüzlü adam görmek, istenilen bir eşe, hayırlı işler yapacağına, dostlarıyla gülmeye, güvenli olmaya, sevince erişileceğine, sözünü yerine getireceğine, duygusal hayatın iyi gittiğine, samimi orta yaşlı adama, dünyalığa gelecek fazlalığa, parasal külfeti olan kişiden uzaklaşılacağına, hüner sahibi bir kişiye yorulur. Başka görüşlere göre de kötü niyetli yönetici eliyle zarar görmeye, sıkıntıya yaşama, muhtaç duruma düşmeye, kötülükten emin olmaya, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan yorumcular dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak kavuştuğu varlığa, zorlukla hak ettiği huzura, başarısızlıktan sonra özlediği ferahlığa, bir kişiden yardım isteyerek gözlediği mutluluğa delalettir.

"Rüyada nur yüzlü adam görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada nur yüzlü adam görmek
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının güçlü olması gerekir.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Negatif hisler olumlu hislerden baskındır.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Kobay hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada nur yüzlü adam görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.