Rüyada nur yüzlü bir adam görmek

Türkan D.(48) - Mersin sordu : "rüyada nur yüzlü bir adam görmek açıklar mısınız? "

Rüyada nur yüzlü bir adam görmek, verdiği söze sadık kalacağına, işte makama ulaşılacağına, huzurlu olacağına, rahatlamaya, fakirlikten kurtulmaya, tertemiz ganimete, gelire gelecek bolluğa, ikili ilişkilerde muvaffakiyete, aşk hayatının yolunda olduğuna, sevince erişileceğine, hak edilen güce ulaşmaya yorulur. Olumsuz yorum olarak üzüntü duymaya, korkuya başına gelmesine, fukaralığa, korktuğundan emin olmaya, mutsuzluktan kurtulamamaya yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle yorumlarlar: Görülen rüya başarısızlıktan sonra özlediği servete, sıkıntılara göğüs gererek hak edilen toplu paraya, zahmetle gözlediği paraya, cefa ile birlikte hak edilen beceriye işarettir.

"Rüyada nur yüzlü bir adam görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumları konusunda merak edilenler

rüyada nur yüzlü bir adam görmek
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada nur yüzlü bir adam görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.